Nové strechy (plátna) - group buy zľava

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod widar » 26 dub 2015, 11:00

Nejsem si jistý jestli jsme se pochopili ohledně rain rails/guards. Tak pro jistotu. Pokud je to jasné, jako bych nic nenapsal.
Rain rail je (plastový) žlábek po obvodu střechy schovaný mezi střechou a karosérií a odvádí vodu do odtokových kanálků jejichž čištění se tu tak dvakrát do roka řeší. Když rain rail praskne, začne zatékat do kufru a na nádrž a pak to tam pod koberci rezne. Opravit se to podle mě dá slepením/vlepením folie. Netřeba kupovat.
Rain guards je cca 1 cm široký proužek vinylu/plátna vystupující z lemu střechy nad bočními okny směrem k jejímu středu a zabraňuje tak stékání vody ze střechy na okna či do otevřených dveří. Originální střechy to nemají, bývá to pouze na některých aftermarket.
Osobně jsem proto aby zvolená střecha rain guards měla a líbil by se mi i zip. Ne kvůli skládání, ale abych nemusel shánět rám, vyrábět a pak s sebou tahat bikiny-top. A taky bych časem rád vyměnil slídu za původní sklo, což se zipem půjde snáž. Když jsem si to prošel, tak:
whisper píše:....
davidmanners.co.uk
Vinyl with plastic window - black £107, tan £126, tan with glass window £250. Kvalita, výrobca ?
Ze stránek nelze nic poznat.

Car Trimming Company
Vinyl with plastic window - black £126, tan £146, tan with glass window £246.
In the Vinyl hoods we use the same as what the OEM Hoods are made of. We manufacture the hoods here at our workshop.
Podle fotek se zdá, že rain guards mají. Zip nevím. Cena dobrá. Favorit?

moss-europe.co.uk
Robbins XT Style Convertible Top - black/tan with fixed plastic rear window £135, tan streamline version with glass window £225.
All hoods quoted are made by ‘Robbins’ a USA based hood manufacturing company with a reputation for quality products.
Podle fotek rain guards nemá. Zip taky ne. :( Stránky Robbins říkají, že to umí, ale až u "vyšších modelů".

mx5city.com
Heavy Duty Vinyl hood for Mk1 with zip-out rear window - black £170, tan £202, tan with heated glass rear window £378.
Comes complete with rivets and fitting instructions. The hoods are manufactured for us by a British hood manufacturer.
Na fotkách rain guards nevidím. Má zip. Cena :?

Car Hood Warehouse
Original cabrio vinyl hood, zipped plastic rear window - black/tan £177, tan with glass window £302.
Manufactured to original specification by ourselves and come with a 1 year guarantee, fitting instructions and rivets.
Bez zipu. Guards? Cena :(

Prestigeautotrim
Aftermarket vinyl plastic window hood - black £204, tan £235, tan with glass window £365
The plastic window hoods are made to the original specification but aftermarket materials are used in the construction.
Podle popisu mají guards i zip. Zpracování vypadá dobře, ale ta cena. To už bych možná radši vzal mohair od CTC.

Original Haartz cabrio vinyl plastic window hood - black £254, tan £279, tan with glass window £392
This Factory Quality range are made to original specifications. The plastic windows are the original 1 mm thickness, DOT approved Wopavin 9101.
Kdo je prodejce? Haartz dodává jen materiály. Patří to k předchozímu? (Ten taky bere od Haartzu.)
...
'98 MX-5 NB, 1.6, 81 kW, Lava orange mica (Mazdaspeed color), Nardi wheel, Bilstein
Obrázek
Uživatelský avatar
widar
 
Příspěvky: 1002
Obrázky: 8
Registrován: 29 čer 2011, 23:03
Bydliště: okres Karviná, Moravskoslezský kraj

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod Otatoy » 30 dub 2015, 16:17

Widar: Jenom pozor na to,že střecha se sklem má uvnitř jinak řešené přichycení k rámu, než střecha ze slídou a stejně tak má i trochu jiné boky, na dílu v kterém je zadní okno. Upravit to jde, ale ne tak snadno, že bys vyhodil zip se slídou a připnul díl s oknem, takže pokud plánuješ střechu s oknem, vem si jí rovnou.. ;) Kdyžtak se mrkni zevnitř na zadní díl u NA a pak u NB, ideálně při skládání, uvidíš sám.. ;)

Nechci tady nikoho odrazovat, jen abys pak nebyl zklamaný..
NB 1,8i 1999 10th Anniversary (2587/7500) -Mystique-
NA 1,6i 1991 US verze, automat -Mia-
NA 1,6i 1995

http://www.icabrio.cz
Uživatelský avatar
Otatoy
 
Příspěvky: 290
Obrázky: 5
Registrován: 30 lis 2013, 23:05
Bydliště: Praha 9

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod whisper » 02 kvě 2015, 19:57

widar píše:Original Haartz cabrio vinyl plastic window hood - black £254, tan £279, tan with glass window £392
This Factory Quality range are made to original specifications. The plastic windows are the original 1 mm thickness, DOT approved Wopavin 9101.
Kdo je prodejce? Haartz dodává jen materiály. Patří to k předchozímu? (Ten taky bere od Haartzu.)
...

Hej, predajca je tiež Prestigeautotrim - obe ponuky sú od nich, rozdiel je v kvalite (a cene).

K tým ich drahším strechám mi napísali ešte:
Our MX5 hoods are computer cut from precise digital patterns and feature original hi-frequency welded seams (no exposed stitching). The internal frame straps are bonded to the roof section, as opposed to stitched to the roof like many other offerings. We don't have exposed stitching in our seams or roof because stitching creates thousands of holes in the material that allows water to leak through. This is one key area that separates our hoods from the cheap MX5 hoods in the marketplace.

Mohol by sa tu ešte niekto zo záujemcov vyjadriť, nech vylúčime aspoň zopár možností? Keď už sa vám nechce vyberať podľa popisu a kvality, tak aspoň podľa ceny.
Ponúkam celý sortiment produktov SkidNation so zľavou pre členov - napíšte správu.

Radosť je moje palivo.
Uživatelský avatar
whisper
 
Příspěvky: 1151
Obrázky: 6
Registrován: 11 lis 2012, 17:25
Bydliště: Bratislava [SK]

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod palik22 » 05 kvě 2015, 22:07

ja teda sháním černý vinyl se sklem s cenou do 300,nejraději od Car Trimming Company,
ty tam teda čený se sklem v nabídce nemáš,ale na jejich stránkách je cena asi 184
palik22
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28 lis 2014, 12:57

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod Krivak » 05 kvě 2015, 22:14

já bych si představoval cenu do těch 130-140 za černý vinyl se slídou.
Uživatelský avatar
Krivak
 
Příspěvky: 586
Registrován: 11 zář 2014, 23:03
Bydliště: Praha

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod whisper » 06 kvě 2015, 14:06

palik22: nemám ho v ponuke preto, že si ho nikto nepýtal... Ak sa chceš pridať ku group buy, tak ti to samozrejme zabezpečiť viem, ak sa rozhodneme pre CTC.
Ponúkam celý sortiment produktov SkidNation so zľavou pre členov - napíšte správu.

Radosť je moje palivo.
Uživatelský avatar
whisper
 
Příspěvky: 1151
Obrázky: 6
Registrován: 11 lis 2012, 17:25
Bydliště: Bratislava [SK]

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod michalgt » 06 kvě 2015, 14:48

Premna staci jedna stychto
Car Trimming Company
Vinyl with plastic window - black £126
mx5city.com
Heavy Duty Vinyl hood for Mk1 with zip-out rear window - black £170,
michalgt
 
Příspěvky: 77
Registrován: 13 lis 2013, 21:56

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod kejch » 11 kvě 2015, 05:16

Zdravím, včera mě nějakej čecháček kuchnul střechu, takže bych se asi taky přidal. Už jste se nějak rozhodli pro nějakou konkrétní, Kdyžtak bych chtěl černou, a stačí klidně slída. Ta od CTC za ty prachy není špatná bych řekl. Dejte vědět... :)
kejch
 
Příspěvky: 28
Registrován: 11 črc 2014, 21:06

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod whisper » 11 kvě 2015, 11:36

Tak to asi vyzerá na CTC. Snáď vydržia aspoň 4-5 rokov za tú cenu.

Prosím pozrite si prvý príspevok, kde som aktualizoval inštrukcie a zoznam. Ak niekto chýba alebo chce inak, dajte mi vedieť.
Ponúkam celý sortiment produktov SkidNation so zľavou pre členov - napíšte správu.

Radosť je moje palivo.
Uživatelský avatar
whisper
 
Příspěvky: 1151
Obrázky: 6
Registrován: 11 lis 2012, 17:25
Bydliště: Bratislava [SK]

Re: Group buy na nové strechy (plátna)

Příspěvekod widar » 11 kvě 2015, 20:29

Potvrzuju:
widar - Black vinyl with plastic window - £126
pošli ss a dohodnem platbu
'98 MX-5 NB, 1.6, 81 kW, Lava orange mica (Mazdaspeed color), Nardi wheel, Bilstein
Obrázek
Uživatelský avatar
widar
 
Příspěvky: 1002
Obrázky: 8
Registrován: 29 čer 2011, 23:03
Bydliště: okres Karviná, Moravskoslezský kraj

PředchozíDalší

Zpět na Hromadné nákupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků