Nářadí - značky, zkušenosti

...kolem roadsteru MX-5
Pravidla fóra
Chceš se zde zaregistrovat? Napiš něco krátce o sobě adminovi na raduna@mx-5.biz.

Re: Nářadí - značky, zkušenosti

Příspěvekod hava » 01 čer 2015, 22:01

Jo jo vim, ale zase znamej me odrazoval od ty racny z jednoho kusu.
Uživatelský avatar
hava
 
Příspěvky: 349
Registrován: 07 říj 2013, 06:27
Bydliště: Praha

Re: Nářadí - značky, zkušenosti

Příspěvekod Banji » 01 čer 2015, 23:33

Mike píše:já použídám už pár let toto:
http://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2012/13/74022_golasadaATX94.jpg
Cena byla něco kolem třináctistovek. Plastovej kufr už je odepsanej, ale jinak všechno ok. Jo vlastně jsem ohnul takovou tu malou tyčku s nástavcem na oříšek, ale to bylo za opravdu nepěknejch podmínek. Ráčna zatím vydržela i opravdu zvířecí zacházení. Spokojenost. Taky jsem zvažoval něco lepšího, ale pak jsem musel nářadí koupit poměrně rychle, tak jsem vzal tohle, s tim, že to je na rok a časem koupim něco lepšího ale zatím nebyl důvod 8-)


Mám to stejný, dostal jsem k Vánocům asi dva, tři roky zpátky. Kromě jednoho 17mm ořechu, kterej rupnul, když jsem se snažil povolit PPF u diffu (kdo to někdy zkoušel, tak ví, že je jednodušší zastavit rotaci Země, než to povolit), to šlape jak švýcary. :) Za ty prachy zlatý. :)
enášestcéé
Uživatelský avatar
Banji
 
Příspěvky: 246
Registrován: 21 zář 2014, 20:52
Bydliště: Hen tam nekde na Hané

Re: Nářadí - značky, zkušenosti

Příspěvekod hroche » 02 čer 2015, 08:12

když už se tu řeší nářadí uvažuji o koupi momentového klíče máte s tím někdo zkušenosti? Důvod proč si ho chci koupit: během měsíce jsem na mazdě utrhal dva šrouby při dotahování tak si říkám že je načase začít utahovat na moment a ne podle citu :D
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Re: Nářadí - značky, zkušenosti

Příspěvekod Mike » 02 čer 2015, 08:36

Taky jsem o tom uvažoval, ale on nestačí jeden, potřebuješ jich víc. Jeden je na 2-15 další 5-30 další 8-60, takže reálně potřebuješ minimálně dva. Na malý a na velký momenty. A ty co jsou mezi tak asi dotahovat tim malým a ještě trochu víc:) Tak jsem nakonec nekoupil žádnej a utahuju dál vod voka:)
Je tolik krás, že tisíc let nestačí na přehled...
různé motorizované prostředky individuální dopravy od tří do dvěstěosmdesátišesti koní
http://www.legendysilnic.cz
Dovoz zajímavých strojů ze zahraničí, včetně papírování.
Obrázek
Uživatelský avatar
Mike
 
Příspěvky: 2275
Registrován: 20 dub 2010, 10:45
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Nářadí - značky, zkušenosti

Příspěvekod hava » 02 čer 2015, 11:21

Momentak mam jeden v rozsahu tusim 30-210. Ale delal sem s nim jen jednou hlavu na bagru. Byl v akci u nas v zelezarstvi asi za litr. Znacku ted nevim. A taky moc nevim jak se mu da verit... ale na nejaky obcasny pouziti asi staci... Muzu se kdyztak podivat na znacku kdyz by si chtel...
Uživatelský avatar
hava
 
Příspěvky: 349
Registrován: 07 říj 2013, 06:27
Bydliště: Praha

Re: Nářadí - značky, zkušenosti

Příspěvekod hroche » 02 čer 2015, 11:55

hava píše:Momentak mam jeden v rozsahu tusim 30-210. Ale delal sem s nim jen jednou hlavu na bagru. Byl v akci u nas v zelezarstvi asi za litr. Znacku ted nevim. A taky moc nevim jak se mu da verit... ale na nejaky obcasny pouziti asi staci... Muzu se kdyztak podivat na znacku kdyz by si chtel...


to by si byl hodnej
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Re: Nářadí - značky, zkušenosti

Příspěvekod hava » 02 čer 2015, 16:56

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
hava
 
Příspěvky: 349
Registrován: 07 říj 2013, 06:27
Bydliště: Praha

Re: Nářadí - značky, zkušenosti

Příspěvekod m8rinek » 02 čer 2015, 17:17

Pro zajímavost, momenťák mám Tonu, nicméně za 500Kč jsem zkusil vzít momenťák z lidlu (totéž jako přebalený PROTECO o pár řádků vejš). Vzal jsem ho do zkušebny a momenťák nacvakal naprosto přesně. Nevím jak je to s výdrží, víckrát jsem jej neměřil, ale za mě na domácí hraní gut. Jen je důležité ho po každý práci povolit, aby se neunavovala pružina...
m8rinek
 
Příspěvky: 1492
Registrován: 21 srp 2012, 22:36

Re: Nářadí - značky, zkušenosti

Příspěvekod hroche » 02 čer 2015, 20:45

tak proteco má táta cca 6let a zatím drží já osobně používám již 5let fortum a nemůžu si stěžovat. Jen obě sady by mohli mít lepší nástavce na svíčky
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

Re: Nářadí - značky, zkušenosti

Příspěvekod hroche » 28 črc 2016, 09:26

klucí pokukuji po nové sadě očkoplochých klíčů s jakou značkou máte kdo dobrou zkušenost?
hroche
 
Příspěvky: 1423
Registrován: 08 říj 2012, 13:17

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o čemkoli...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 135 návštevníků